Air Jordan 1 Retro Low OG Wolf Grey: okamžik na vrcholu historie

Air Jordan 1 Retro Low OG Wolf Grey: okamžik na vrcholu historie

Kolekce Air Jordan se vrací na další vzpomínkové turné s modelem Air Jordan 1 Retro Low OG Wolf Grey, jedinečným designem, který vzdává hold době, kdy Michael Jordan působil v týmu Birmingham Barons.

Ohlédnutí za roky v týmu Birmingham Barons:
Birmingham Barons, nezávislý tým v Major League Baseball, byl založen v roce 1995. A právě v období od listopadu 1994 do července 1995 zanechal Michael Jordan v tomto týmu nesmazatelnou kapitolu, která se zapsala do historie, přestože kvůli zranění vynechal sezónu NBA.

Michael Jordan nastoupil v týmu Birmingham Barons do 126 zápasů, ve kterých dosáhl průměru 252 bodů, 7 homerunů a 51 RBI. Působení Michaela Jordana v týmu Birmingham Barons je legendární, neboť týmu pomohl v roce 1995 vyhrát mistrovství ligy. Dokázal, že je nejen basketbalovým zázrakem, ale také skvělým hráčem baseballu.

Inspirace a zajímavosti o designu:
Air Jordan 1 Retro Low OG Wolf Grey vychází z bílé, černé a vlčí šedé barvy týmu Birmingham Barons. Celokožený svršek je převážně bílý, černé a vlčí šedé akcenty se vzájemně zrcadlí a nastiňují rozpoznatelné a klasické barevné schéma.

Jemné vyjádření vzpomínky:
Vlčí šedý jazyk a patní výčnělky, stejně jako logo Michaela Jordana a znak Birmingham Barons vyrytý do stélky, vyjadřují hluboký pocit nostalgie k basketbalové superstar a jeho působení u Barons. Bílá gumová podrážka je praktickou poctou přilnavosti na hřišti.

Vydání modelu Air Jordan 1 Retro Low OG Wolf Grey je naplánováno na červenec 2024 online i offline prostřednictvím Nike, SNKRS a vybraných prodejců Nike adidas obuv levně prode, přičemž cena je stanovena na 140 dolarů. Fanoušci Michaela Jordana a fanoušci birminghamských Baronů, nezapomeňte, kdy to přijde!


newcastleunitedfans

24 Blog posts

Comments